Kurumsal

3_big

Kurumsal

Profesyonel Kadromuz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hızlı Ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz. Tedarik Ve Uygulamada Sorunların Çözümünde Sizlere Hizmet Vermek Adına Deneyişmli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

Şirketimiz Oasis Makine  ve Endüstriyel Ürünler 2012 yılında kurulmuş olup, 10 yıllık profesyonel olarak yapılan mühendislik ve yatırım danışmanlığı hizmetlerinin iştiraki olarak ortaya çıkmıştır.

İştigal alanları, talaşlı imalat danışmanlığı, enerji, endüstriyel ürün ve çözüm distribütörlükleri, mühendislik ve teknik danışmanlık hizmetleri olarak sıralanabilir.

image001

 

Danışmanlığını ve teknik tedarikçiliğini yapmakta olduğumuz müşterilerimize,  hizmetlerimizdeki temel felsefemiz, yüksek verimlilik, kalite , yüksek fayda ve güvenli tedarik akışıdır.

Bu bağlamda  OASİS MAKİNE, WTI Helicoil Marmara bölgesi tek yetkili bayii olarak hizmet vermektedir.

Ürün ve hizmet gamına her geçen gün yeni ve inovatif kalemleri ekleyen genç yapılanmamız, dinamizmi çözüm ortakları ve müşterileri ile “ kazan kazan” mantığı ile paylaşmakta, iş ortakları ve güçlü stoğu ile beraber büyümektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kurumsal

Profesyonel Kadromuz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hızlı Ve Kalıcı Çözümler Sunuyoruz. Tedarik Ve Uygulamada Sorunların Çözümünde Sizlere Hizmet Vermek Adına Deneyişmli Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz. Devamını Oku

Helicoil Nedir ?

Helicoil : Wtı Marka İngiliz Malı Helicoiller Kolay Uygulanabilir Ve Yüksek Kalitedir. Uygulama Esnasında Yaşadığınız Problemlerin Tamamını Ortadan Kaldırır.


Helicoil nedir ? Helicoil zarar gören yada yalama olan diş yuvasının tekrar orjinal haline çevirilmesi işleminde kullanılan yaya benzeyen ancak formu konik olan bir tamir ürünüdür.

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

Turgut Reis Mah. Tekstilkent B-4 Blok No:32 Esenler / İSTANBUL

Phone : 0532 281 28 83

Email : info@helicoilturkiye.com

Website : www.helicoilturkiye.com

CaravaggioAjans